Domowa to jest kozak ale wyjazdowa to jest jakaś masakra. Ciężko było pobić wcześniejszy wzór ale tegorocznym się to udało bez problemu.
Domowa: oryginalna, z charakterem która zapada w pamięć
Wyjazdowa: schludna, eleganckie kolory i taka hmm "gładka"
No zajebiste
PS olaboga pasy majom! chujowe! Hehe