Lao napisał(a):

|
Bo jest jednym z zawodników którzy mają jakąś "wartość" w tym zespole i jeśli pojawi się oferta to pewnie odejdzie
|
Aktualnie nie ma żadnej wartości, nic nie pokazał. Podobnie jak Wojtkowski. Jedynym piłkarzem na którego aktualnie może się ktoś skusić jest Arsenić.