Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83538
Stary 21.07.2018, 23:59
Lao napisał(a):Wyświetl post
Bo jest jednym z zawodników którzy mają jakąś "wartość" w tym zespole i jeśli pojawi się oferta to pewnie odejdzie
Aktualnie nie ma żadnej wartości, nic nie pokazał. Podobnie jak Wojtkowski. Jedynym piłkarzem na którego aktualnie może się ktoś skusić jest Arsenić.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując