Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8421
Stary 21.07.2018, 23:31
raindog napisał(a):Wyświetl post
Kiko nie był trenerem, tylko motywatorem. Gdyby go zostawić, nie wiadomo, czy dzisiaj nie gralibyśmy w I lidze, bo później graliśmy gorszą padakę niż Nieciecza. Nikt z kibiców nie mówił, że trzeba brać Carillo za ponad 100 tys. miesięcznie. Moskal, Kulawik, Sobolewski - ktokolwiek w tamtej sytuacji byłby lepszy od Kiko. Podobnie - nie było presji na transfery, co raczej zdziwienie - skąd my mamy tyle kasy? Grają za frytki?

Wychodzi na to, że Legia wzięła Carlitosa za mniej, niż my byliśmy skłoni zapłacić za transfer Suljica czy Arsenica, by przez pół roku nie gnił w klubie kokosa.
Ostatecznie i tak wyszło na to, że sprzedaż Carlitosa nam nic kompletnie nie dała.
Sorry raindog, ale po wywaleniu Kiko mieliśmy 28 punktów i punktowaliśmy regularnie z dolną ósemką. 37 dało utrzymanie więc szansa, że do końca sezonu nie zdobędziemy żadnych punktów (potrzeba było 9) była absolutnie minimalna. Przeglądnij sobie temat o statystyce.
Odpowiedz cytując