Wyświetl pojedynczy post
Pulpet
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2224
Stary 21.07.2018, 22:37
@MatMario
Tyle to i ja wiem, że ISO tylko jaka?
Samochód to seicento a radio chyba pioneer, piszę z pamięci, musiałbym sprawdzić. W poprzednim aucie czyli Mazdzie 323 wchodziło elegancko a tu nagle taki zonk.
Odpowiedz cytując