Wyświetl pojedynczy post
fansorina
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5021
Stary 21.07.2018, 21:39
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie mam takie same zdanie. Specjalnie ruszyłem sie z kanapy, aby to napisac zanim ktos na to wpadnie...

Prosze wytlumaczyc mi o co chodzi z tymi pasami? Podkreslam: PASAMI! Czy, aby taka sytuacja nie jest analogiczna: pejsy na swoich strojach z gwiazdą... Czyż nie? To tak samo nie wiem jakby legła sobie koziołki dała na koszulkach, a amica elki porobila... Niech mnie ktos wyprowadzi z błędu i wyjaśni o co b.

Co do ceny jak na dzisiejsze czasy i podwyżki wszystkiego jest ok. Z tego co pamiętam to poprzednią kupowałem za 259zł ?
Mój Boże.Tak mamy koszulkę z paskami!!! Mam nadzieję, że jak widziałeś kiedyś zebrę to odwróciłeś wzrok bo przecież ona jest w pasy!!! Itd. Powiem ci też coś! Mieliśmy już koszulkowy których były pasy!!!!



Stroje są bardzo ładne, biała przypomina mi troszkę koszulki z lat 90.
Odpowiedz cytując