Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8419
Stary 21.07.2018, 21:29
Generalnie niczego nie spieprzyli, niczego wielkiego też nie osiągnęli.

Nie poprawili znacząco sytuacji? Prawda.

Pogorszyli sytuację? Nieprawda.

Chwalić ich nie zamierzam, ganić też nie za utrzymanie sytuacji na tym samym poziomie na jakim zastali.

Sportowo sytuacja podobna miejsca 5-8, kadra odmłodzona - tutaj mały plusik.

LOGIKA.

To, że miasto akurat teraz straciło cierpliwość przyćmiewa twoją ocenę sytuacji.

Nie ogarniasz też tego, że gdyby nie wydatki na pensje rzędu 70% bardzo możliwe, że akurat nie zobaczyłbyś nigdy na oczy Carlitosa (bo akurat możliwe, że byśmy na nim przyoszczędzili).
Ostatnio edytowane przez s1mone : 21.07.2018 o godz. 21:38.
Odpowiedz cytując