heoij napisał(a):

|
Dla mnie takie sobie, tył koszulki ok, ale po co te pasy z przodu?
|
Dokładnie mam takie same zdanie. Specjalnie ruszyłem sie z kanapy, aby to napisac zanim ktos na to wpadnie...
Prosze wytlumaczyc mi o co chodzi z tymi pasami? Podkreslam: PASAMI! Czy, aby taka sytuacja nie jest analogiczna: pejsy na swoich strojach z gwiazdą... Czyż nie? To tak samo nie wiem jakby legła sobie koziołki dała na koszulkach, a amica elki porobila... Niech mnie ktos wyprowadzi z błędu i wyjaśni o co b.
Co do ceny jak na dzisiejsze czasy i podwyżki wszystkiego jest ok. Z tego co pamiętam to poprzednią kupowałem za 259zł ?