Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Lao
Junior Member
Od: 07.2018
Offline
#
8416
21.07.2018, 20:58
Nie chcieli wbijać noża w plecy znajomemu, jeśli zjechali by go w tym oświadczeniu w jego "cv" pozycja w zarządzie WK nic by nie znaczyła a tak? Dla kogoś kto nie śledzi sytuacji może mieć to sporą wartość
Lao
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lao
Znajdź inne posty napisane przez Lao