Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Lao
Junior Member
Od: 07.2018
Offline
#
83535
21.07.2018, 20:56
Bo jest jednym z zawodników którzy mają jakąś "wartość" w tym zespole i jeśli pojawi się oferta to pewnie odejdzie
Lao
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lao
Znajdź inne posty napisane przez Lao