|
Oświadczenie Wisły w sprawie Dukata jest tak żałosne, że aż szkoda cytować... Naprawdę pisanie o "wielkich zaslugach" a wymienienie jedynie zdarzenia sprzed dwóch lat, gdzie też rola Dukata nie do końca jest jasna... Ech...
Dobrze że kilku lat nie prezesowal bo by mu pomnik postawili...
|