Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 21.07.2018, 20:48
9.215 widzów. Trochę mało, jak na klub, który mają ratować kibice. Ktoś mi niedawno odpisał, że mamy doskonałą frekwencję i na to jest kapitał, na którym TS powinno było oprzeć wydolne finansowo przedsiębiorstwo.

Szkoda, że nie wygraliśmy tego meczu, bo w tym sezonie liczyć się będzie każdy punkt. Zabiegaliśmy rywala, ale na pewno w każdym meczu tak nie damy rady i na pewno na wielu to nie wystarczy. Pomimo nieskuteczności w I połowie podobała mi się gra Imaza (bo odnajdywał się pod bramką, stwarzał zagrożenie) i Małeckiego (łapie formę). Bartkowski wyraźnie odstaje od reszty poziomem.

Za wcześnie na prognozowanie, jak będzie wyglądała Wisła Stolarczyka. Dziś był pressing, a piłka chodziła, nawet jeśli chodziła wolno. Gdybyśmy grali w ten sposób w każdym meczu, to wyglądałoby to lepiej niż za Ramireza. Mogło być gorzej, naprawdę.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując