|
9.215 widzów. Trochę mało, jak na klub, który mają ratować kibice. Ktoś mi niedawno odpisał, że mamy doskonałą frekwencję i na to jest kapitał, na którym TS powinno było oprzeć wydolne finansowo przedsiębiorstwo.
Szkoda, że nie wygraliśmy tego meczu, bo w tym sezonie liczyć się będzie każdy punkt. Zabiegaliśmy rywala, ale na pewno w każdym meczu tak nie damy rady i na pewno na wielu to nie wystarczy. Pomimo nieskuteczności w I połowie podobała mi się gra Imaza (bo odnajdywał się pod bramką, stwarzał zagrożenie) i Małeckiego (łapie formę). Bartkowski wyraźnie odstaje od reszty poziomem.
Za wcześnie na prognozowanie, jak będzie wyglądała Wisła Stolarczyka. Dziś był pressing, a piłka chodziła, nawet jeśli chodziła wolno. Gdybyśmy grali w ten sposób w każdym meczu, to wyglądałoby to lepiej niż za Ramireza. Mogło być gorzej, naprawdę.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|