|
Nie rozumiem po co Pawłowi Wisła, na R22 miał zakończenie najpiękniejsze z możliwych.
Co do polityki transferowej mówi się o 2 transferach (spd i N) wydaje mi się, że przy odejściu Haliego dostaniemy jeszcze jakiegoś SP a przy odejściu Zorana jakiś dwóch zawodników (SO + ktoś)
Ostatnio edytowane przez Lao : 21.07.2018 o godz. 20:47.
|