Wyświetl pojedynczy post
Lao
Junior Member
 
Od: 07.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83533
Stary 21.07.2018, 20:45
Nie rozumiem po co Pawłowi Wisła, na R22 miał zakończenie najpiękniejsze z możliwych.
Co do polityki transferowej mówi się o 2 transferach (spd i N) wydaje mi się, że przy odejściu Haliego dostaniemy jeszcze jakiegoś SP a przy odejściu Zorana jakiś dwóch zawodników (SO + ktoś)
Ostatnio edytowane przez Lao : 21.07.2018 o godz. 20:47.
Odpowiedz cytując