Wyświetl pojedynczy post
Gin
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Hrabstwo Bieżanów Nowy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8414
Stary 21.07.2018, 20:36
Na Jadze 11100 dla mnie ani źle ani dobrze, ja chodzę dla Wisły A nie dla piłkarzy, chodziłem jak grał Matyja , Marzec i reszta i wiecie co dla mnie to były piękne czasy i wspomnienia
Odpowiedz cytując