Wyświetl pojedynczy post
CrazyBoy96
Senior Member
 
Od: 03.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 21.07.2018, 19:56
Odnrasek który jest od wygrywania pojedynków główkowych, wygrał chociaż jeden ?

Generalnie Wisła mnie zaskoczyła swoją grą, bynajmniej nie grała gorzej niż za czasów Carillo, a to już duży plus

Olać płaczków, lecimy po 3 pkt z Miedzią !
Odpowiedz cytując