Temat
:
[I KOLEJKA] WISŁA Kraków - Arka Gdynia, 21 lipca, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
CrazyBoy96
Senior Member
Od: 03.2017
Offline
#
51
21.07.2018, 19:56
Odnrasek który jest od wygrywania pojedynków główkowych, wygrał chociaż jeden ?
Generalnie Wisła mnie zaskoczyła swoją grą, bynajmniej nie grała gorzej niż za czasów Carillo, a to już duży plus
Olać płaczków, lecimy po 3 pkt z Miedzią !
CrazyBoy96
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do CrazyBoy96
Znajdź inne posty napisane przez CrazyBoy96