Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 21.07.2018, 19:48
Świnia nic nie pokazała, a i tak nam urwali punkty. Będzie ten sezon dużym wyzwaniem - nie mamy żadnego sensownego napastnika ( z całej dwójki) + do tego Boguś i Imaz grają jak grają.

Generalnie coś tam poklepiemy, czasem strzelimy i pewnie uda się zająć bezpiecznie miejsce w grupie spadkowej. Jak dogramy sezon.

Miedź może być większym wyzwaniem - ciężko naprawdę postawić niżej poprzeczkę od tej dzisiejszej ....y
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 21.07.2018 o godz. 19:50.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując