Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 21.07.2018, 19:22
Tak jak wolfy - bardzo przyjemna do oglądania gra Wisły. Ataki dużą ilością graczy, masa opcji do rozegrania, w polu karnym zazwyczaj 3 gości, choć za często się dublowali i kilku dośrodkowań nie miał kto zamknąć. Środek pola całkowicie wygrany, gra rozłaziła się dopiero w okolicach 70 minuty. Arka kompletnie wyłączona w ofensywie, Kolew i Zarandia podręcznikowo zjedzeni przez naszych obrońców.

Cóż, wiele będzie zależeć od nerwów przy wykańczaniu. Boguski i Imaz mieli obowiązek po tym meczu mieć po jednej bramce. Nie ma Carlitosa, który jest pozbawiony układu nerwowego. Nie znam się, może u Imaza wystarczy zwykła praca z psychologiem? Ma technikę, ma zmysł do ustawiania się w polu karnym, ale całkowicie u gościa siada psycha przy strzałach.

Denerwujące były te strzały z dystansu, nie rozumiem dlaczego tak grali, skoro w pierwszej połowie mieli kilka dobrych sytuacji, a Steinbors nie jest jakimś ręcznikiem, którego można zaskoczyć po strzałach z daleka.
Odpowiedz cytując