wolfy napisał(a):

Arka nawet nie pisnęła. 0 celnych strzałów na bramkę i spokój w tyłach to dobry prognostyk.
Boguski nie ppwinien wykomywać karnych.
Poza tym gra naprawdę mogła się podobać.
|
W pierwszej połowie mogła, potem Stolarczyk zabawił się w FMa i ustawił polecenie "strzały z każdej pozycji". To,że Boguski nie powinien wykonywać karnych jest oczywiste dla każdego oprócz kolejnych trenerów w Wiśle (nie licze Hiszpanów). Nie ma uderzenia, nie ma psychiki. W sparingach strzelał Kort - ciekawe czy ktoś spyta Stolara dlaczego dziś nie strzelał. Albo już dać Ondraskowi, może by sie przelamał, choc nie sądze, że jemu cokolwiek pomoże.