|
Arka nawet nie pisnęła. 0 celnych strzałów na bramkę i spokój w tyłach to dobry prognostyk.
Boguski nie powinien wykomywać karnych.
Poza tym gra naprawdę mogła się podobać.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 21.07.2018 o godz. 19:06.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|