Franeklowcabramek napisał(a):

Stroje ładne, ale czemu akurat Adidas wzorował się na strojach Nike z zeszłego sezonu? Poza tym znaczek Adidasa powinien być biały, a nie taki, że go w ogóle nie widać.
|
No ....a mać... A może jeszcze zupa była za słona? Pojebalo was do reszty?!
Szczerze powiedz mi co ci przeszkadza w ty że adidas nie jest na pierwszym planie?