mesjasz napisał(a):

|
HMMMM myślałem, że od przeinwestowania przez Holendrów
|
Nasze problemy zaczęły się, przynajmniej w naiwnym podejściu, od problemów TF. Wszystko co później miało miejsce było rozpaczliwą i nieudolną próbą uczynienia Wisły samowystarczalną, skazaną na niepowodzenie ponieważ Cupiał inwestował tylko w piłkarzy. Wszystko poza pierwszym zespołem było wydmuszką.
I tak, wiem że jesteś trollem, możliwe nawet że zza tej niedorobionej strony błoń.