Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8409
Stary 21.07.2018, 16:52
mesjasz napisał(a):Wyświetl post
HMMMM myślałem, że od przeinwestowania przez Holendrów
Nasze problemy zaczęły się, przynajmniej w naiwnym podejściu, od problemów TF. Wszystko co później miało miejsce było rozpaczliwą i nieudolną próbą uczynienia Wisły samowystarczalną, skazaną na niepowodzenie ponieważ Cupiał inwestował tylko w piłkarzy. Wszystko poza pierwszym zespołem było wydmuszką.
I tak, wiem że jesteś trollem, możliwe nawet że zza tej niedorobionej strony błoń.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując