Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25472
Stary 21.07.2018, 16:38
Chciałem wkleić tu zdjęcie uśmiechniętego Buchalika, który unosi kciuk w górę w geście aprobaty, ale potem pomyślałem, że w kontekście "naszych możliwości" śmieszniej byłoby, gdybym wkleił Miśkiewicza. No, ale nie każdy by zrozumiał, więc wytłumaczyłem ten pyszny żart!

Pozdrawiam i, naprawdę, doceńmy naszych piłkarzy. Możemy mieć gorszych.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując