|
Chciałem wkleić tu zdjęcie uśmiechniętego Buchalika, który unosi kciuk w górę w geście aprobaty, ale potem pomyślałem, że w kontekście "naszych możliwości" śmieszniej byłoby, gdybym wkleił Miśkiewicza. No, ale nie każdy by zrozumiał, więc wytłumaczyłem ten pyszny żart!
Pozdrawiam i, naprawdę, doceńmy naszych piłkarzy. Możemy mieć gorszych.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|