Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
bkl1988
Banita
Od: 05.2018
Offline
#
8400
21.07.2018, 15:44
Na forum jestem sporo i czytam.a ze się zarejestrowałem w maju. TO CO. A SKWK TO PROBLEM Wisły nieraz miałem na meczu przykre doświadczenia z nimi
bkl1988
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez bkl1988