Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25469
Stary 21.07.2018, 15:20
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Proponuje odwalić się od Buchalika. Jest średnim bramkarzem, wuecznie przyspawany do linii ale i tak sporo u nas bronił i wybronił. Co więcej - o przyjścia do nas poczynił nawet postępy (niestety nie w grze na przedpolu) i jest mniej elektryczny.
Nikt się go nie czepia. Ot, taki nieudacznik w bramce. Jesteśmy na niego skazani. Gdyby to był Pan Bramkarz już dawno ktoś by go od nas kupił.
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ani Cuesta ani Załuska geniuszami nie byli, z Lisem i Chorążką się zobaczy. Jest biednie, trzeba szanować zawodników jakich mamy. Serio, już czas się przestawić z czasów Cupiała. Sam nigdy fanem Buchalika nie byłem, ale jesteśmy w miejscu w jakim jesteśmy.
Cuesta, Załuska, Cierzniak > >>>>>>>> Buchalik i tyle w temacie.
Tez nie mam zamiaru być na tym forum anty-Buchalikiem.
Ba, będę się codziennie rano i wieczorem modlił o zdrowie i świetną formę dla niego. A jeszcze bardzie o to, żeby stać nas było na kogo, kto Buchalika odeśle tam, gdzie jego miejsce: do III ligi. Takie czasy mamy.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując