|
Proponuje odwalić się od Buchalika. Jest średnim bramkarzem, wuecznie przyspawany do linii ale i tak sporo u nas bronił i wybronił. Co więcej - o przyjścia do nas poczynił nawet postępy (niestety nie w grze na przedpolu) i jest mniej elektryczny.
Ani Cuesta ani Załuska geniuszami nie byli, z Lisem i Chorążką się zobaczy. Jest biednie, trzeba szanować zawodników jakich mamy. Serio, już czas się przestawić z czasów Cupiała. Sam nigdy fanem Buchalika nie byłem, ale jesteśmy w miejscu w jakim jesteśmy.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|