rav napisał(a):

|
Jeśli dobrze rozumiem, Wit.Ek zwrócił uwagę, że ze względów formalnych najlepiej żeby składka wynosiła tyle samo. Więc pewnie ze względów formalnych i księgowych trzeba będzie wpłatę rozbić na: 50 zł - składka + jakiś bonus w wysokości: 0, 50 i 150+.
|
Można różnicować w wysokości składki, jeżeli wprowadzi się różne kategorie członkostwa (np. zwykłe-pełnoprawne i wspierające-niepełnoprawne). Można także zwolnić pojedynczych (tak przynajmniej to ująć w statucie) członków uchwałą zarządu na wniosek członka albo za szczególne zasługi etc.