Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8389
Stary 21.07.2018, 14:53
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Kamień z serca, jeden darmozjad mniej na liście płac.
Nazywanie Dukata darmozjadem świadczy o Twoim ograniczeniu intelektualnym. Dla Twojej informacji kierowanie zadłużoną spółką, negocjacje z wierzycielami i sponsorami to bardzo trudna praca.

MalK zrobił bardzo źle że przekazał na forum ogólnodostępne (ale wymagające wiedzy żeby zinterpretować) informacje o zarobkach zarządu. Dla ludzi inteligentnych i ogarniętych życiowo to żaden szok, ale za to woda na młyn dla populistów, życiowych nieudaczników i wszelkiej maści internetowych kosmitów.

Do Dukata miałem pretensje o co innego, cieszę się że go nie ma, ale ograniczmy może sranie we własne gniazdo. W ten czy inny sposób...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując