czaro napisał(a):

Brożek zakończył karierę w Wiśle na skutek decyzji Carillo. Głowacki tak naprawdę zakończył ją pół roku wcześniej - z tych samych powodów.
Moim zdaniem - nawet jeśli nie na boisku, to w szatni i na treningach Brożek by się przydał. Pod warunkiem, że zgodziłby się na wynagrodzenie adekwatne do obecnych możliwości: swoich i Wisły. Mówiłem to w czerwcu i jestem tego samego zdania dziś.
|
Głowacki zakończył karierę również przez kontuzje. Pytanie czy Paweł ma jeszcze zdrowie do piłki.
Zatrudnienie Carillo to był strzał w kolano, nie taki trener w tym akurat momencie.