Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83532
Stary 21.07.2018, 14:47
czaro napisał(a):Wyświetl post
Brożek zakończył karierę w Wiśle na skutek decyzji Carillo. Głowacki tak naprawdę zakończył ją pół roku wcześniej - z tych samych powodów.

Moim zdaniem - nawet jeśli nie na boisku, to w szatni i na treningach Brożek by się przydał. Pod warunkiem, że zgodziłby się na wynagrodzenie adekwatne do obecnych możliwości: swoich i Wisły. Mówiłem to w czerwcu i jestem tego samego zdania dziś.
Głowacki zakończył karierę również przez kontuzje. Pytanie czy Paweł ma jeszcze zdrowie do piłki.
Zatrudnienie Carillo to był strzał w kolano, nie taki trener w tym akurat momencie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując