Wyświetl pojedynczy post
lukaszsz86
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: R-sko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8383
Stary 21.07.2018, 14:20
czaro napisał(a):Wyświetl post

W tym kontekście niestety posty blk i kibica Carlitosa trochę przeszkadzają w rozmowie. Nie, nie można było spłacić stadionu w dwa lata, bo były inne wydatki. Nie, miasto nie zadowoliłoby się spłatą kilkuset tysięcy, bo wyraźnie naciskali na wydojenie Wisły. Ile można to samo powtarzać.
No tak były inne wydatki... chociażby utrzymywanie 30-to osobowej kadry zamiast 20-to osobowej, zatrudnienie trenera za 100 tys zamiast za 50 tys no i nie można zapominać o jakże niezbędnych podwyżkach dla zarządu. Zamiast tego wszystkiego w ciągu roku można było spłacić już 1,2 mln długu do miasta. Nikt tu nie mówi o spłacie całego zadłużenia w dwa lata, ale jak miasto widzi że pieniadze u nas są, ale zadłużenia nie zamierzamy spłacać to zadziałali w jedyny rozsądny sposób żeby nas zmusić do płacenia. Pewnie bardzo dobrze też wiedzieli że jeśli odpuszcza i zadowolą się tym 1 mln który dostali to będą to jedyne pieniądze, które od nas dostaną do końca trwania nowo podpisanej umowy na dzierżawę stadionu.
Ostatnio edytowane przez lukaszsz86 : 21.07.2018 o godz. 14:24.
Odpowiedz cytując