Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8381
Stary 21.07.2018, 14:17
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Zarząd został rozegrany - a jak miał niby tego "rozegrania" uniknąć? Miasto to powinien być nasz naturalny sprzymierzeniec, niestety w jego władzach same parchy. Dajcie już spokój z tym rozgrywaniem, robią co mogą od lat, by utrudnić nam życie.
Nie wiem jak, jednak jesli bralbym pieniadze za prowadzenie sekcji pilkarskiej to pytanie byloby na miejscu.

"Miasto powinno"... otoz nie, absolutnie nic nie powinno, z ludzmi, podmiotami, wierzycielami, inwestorami, kibicami trzeba umiec prowadzic dialog, Wisla tego nie potrafi.

Winni ja zwykle wszyscy tylko nie my zli ludzie sa wszedzie parychy, legionisci i oczywiscie cyklisci.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując