serek.c2 napisał(a):

|
Zarząd został rozegrany - a jak miał niby tego "rozegrania" uniknąć? Miasto to powinien być nasz naturalny sprzymierzeniec, niestety w jego władzach same parchy. Dajcie już spokój z tym rozgrywaniem, robią co mogą od lat, by utrudnić nam życie.
|
Nie wiem jak, jednak jesli bralbym pieniadze za prowadzenie sekcji pilkarskiej to pytanie byloby na miejscu.
"Miasto powinno"... otoz nie, absolutnie nic nie powinno, z ludzmi, podmiotami, wierzycielami, inwestorami, kibicami trzeba umiec prowadzic dialog, Wisla tego nie potrafi.
Winni ja zwykle wszyscy tylko nie my zli ludzie sa wszedzie parychy, legionisci i oczywiscie cyklisci.