Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83531
Stary 21.07.2018, 13:29
A ja uważam, że to dobrze, że już ich w szatnie nie ma. Stolarczyk i Sobolewski trenerem Brożka? Poza tym wartość Pawła, jaką dawał na boisku od dłuższego czasu była bardzo wątpliwa. Osobiście dużo bardziej żałuje Veleza
Odpowiedz cytując