wiesniak842 napisał(a):

|
Zeby miasto nie mialo mozliwosci nas rozegrac to musielibysmy miec splacona calosc a nie 600 tysiecy. Dostali milion z transferu Carlitosa i tez nie zmienili zdani dopoki nie wjechal zydowski rycerz na bialym koniu, pan prezydent.
|
Według mnie to nie jest do końca tak. Myślę że gdyby widzieli że na bieżąco staramy się dług spłacać (nawet te 100 tys miesięcznie) to teraz nie było by problemów, ale skoro nie spłacaliśmy nic to raczej mało prawdopodobne będzie że nagle zaczniemy spłacać po podpisaniu nowej umowy. To była jedyna szansa żeby wymusić na nas spłatę długu.