Elendil napisał(a):

|
A tam, zawsze będę pamiętać fenomenalny mecz Buchalika przeciw Lechowi w Poznaniu. Jak widać potrafi, choć ideałem nie jest (przeważnie przyspawany do linii)
|
Ja wiem? Celowali cały czas w Buchala, dopiero na koniec się trochę odsunął
