AS82 napisał(a):

|
Głowacki w wywiadzie potwierdził ,że klub , jeśli chodzi o transfery, przyjmie politykę oszczędności, ale powiedział też ,że nie wyklucza jeszcze ściągnięcia kogoś ( przynajmniej ja to tak zrozumiałem).
|
W obecnej sytuacji obaj z Brożkiem by się jeszcze na boisku przydali na sezon lub choćby pół. Brak zmiennika dla Ondraszka i wydaje mi się, że Brożek 35-letni jednak jest nadal zdecydowanie lepszy technicznie i bardziej bramkostrzelny niż Ondraszek.