Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83529
Stary 21.07.2018, 12:38
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Głowacki w wywiadzie potwierdził ,że klub , jeśli chodzi o transfery, przyjmie politykę oszczędności, ale powiedział też ,że nie wyklucza jeszcze ściągnięcia kogoś ( przynajmniej ja to tak zrozumiałem).
W obecnej sytuacji obaj z Brożkiem by się jeszcze na boisku przydali na sezon lub choćby pół. Brak zmiennika dla Ondraszka i wydaje mi się, że Brożek 35-letni jednak jest nadal zdecydowanie lepszy technicznie i bardziej bramkostrzelny niż Ondraszek.
Ostatnio edytowane przez Dzimi : 21.07.2018 o godz. 12:40.
Odpowiedz cytując