Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8374
Stary 21.07.2018, 11:12
Zeby miasto nie mialo mozliwosci nas rozegrac to musielibysmy miec splacona calosc a nie 600 tysiecy. Dostali milion z transferu Carlitosa i tez nie zmienili zdani dopoki nie wjechal zydowski rycerz na bialym koniu, pan prezydent.
Poza tym bylismy juz dogadani z miastem na innych warunkach, co potwierdzila wczoraj Ekstraklasa, dlatego nie dostalismy zadnej kary. Dziwnym trafem nagla zmiana decyzji miasta i trzeba bylo sprzedawac Carlitosa za frytki. Czemu Legia nie zlozyla oferty wczesniej, nie dogadywala sie z nami, tylko dziwnym trafem dzien po tym jak wyszla sprawa z miastem, i jeszcze dziwniejszym trafem sam Carlitos dostal "zapalenia ucha" na pare dni przed tym?
Odpowiedz cytując