Wyświetl pojedynczy post
bkl1988
Banita
 
Od: 05.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8370
Stary 21.07.2018, 10:35
Dla nas niestety dobra opcja by było awans L do LM bo wtedy 2 mln zł wpłyną do klubu i moze zimą sprzedali by Carlitosa i 30 %
Odpowiedz cytując