Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
bkl1988
Banita
Od: 05.2018
Offline
#
8370
21.07.2018, 10:35
Dla nas niestety dobra opcja by było awans L do LM bo wtedy 2 mln zł wpłyną do klubu i moze zimą sprzedali by Carlitosa i 30 %
bkl1988
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez bkl1988