raindog napisał(a):

|
Kiko nie był trenerem, tylko motywatorem. Gdyby go zostawić, nie wiadomo, czy dzisiaj nie gralibyśmy w I lidze, bo później graliśmy gorszą padakę niż Nieciecza.
|
Sorry za OT, ale czy Stolarczyka można obecnie nazwać trenerem czy motywatorem? Bo doświadczenie w prowadzeniu drużyny z całym szacunkiem do niego ma mniejsze od Kiko w tym momencie. Też nie wiadomo czy nie skończymy z nim w I lidze i jaką padakę będziemy grać.