Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8365
Stary 21.07.2018, 10:20
raindog napisał(a):Wyświetl post
Kiko nie był trenerem, tylko motywatorem. Gdyby go zostawić, nie wiadomo, czy dzisiaj nie gralibyśmy w I lidze, bo później graliśmy gorszą padakę niż Nieciecza.
Sorry za OT, ale czy Stolarczyka można obecnie nazwać trenerem czy motywatorem? Bo doświadczenie w prowadzeniu drużyny z całym szacunkiem do niego ma mniejsze od Kiko w tym momencie. Też nie wiadomo czy nie skończymy z nim w I lidze i jaką padakę będziemy grać.
Ostatnio edytowane przez heoij : 21.07.2018 o godz. 10:28.
Odpowiedz cytując