Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
qubu
Senior Member
Od: 09.2003
Offline
#
8356
21.07.2018, 08:31
wiesniak842
napisał(a):
Przeliczyli sie z Bragielem i z pieniedzmi za Carlitosa (choc tu niekoniecznie wina lezy po stronie zarzadu), na ktore liczyli. Wsjo.
Nie zarządu? to kogo? Miasta, Carlitosa czy Legii?
qubu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do qubu
Znajdź inne posty napisane przez qubu