Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83527
Stary 21.07.2018, 02:41
Z tego co przekazali dziennikarze to będą jeszcze 2 transfery: defensywny i ofensywny gracz. Przynajmniej tak planuje Głowa.

Ostatnio krążą plotki jakoby Korczyk chcial odejść z Wisły. Ktos cos wie? Dziwne na pewno że go nie zgłosili do ligi.
Odpowiedz cytując