Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8350
Stary 20.07.2018, 22:55
Elendil napisał(a):Wyświetl post
osobiście przelałem zarówno na konto SKWK jak i na platformie fans4club. Tym niemniej rozumiem ludzi, którzy wstrzymują się przed finansowaniem Wisły za sprawą całego rzędu pomyłek zarządu i jego braku kontaktu z kibicami. Tu naprawdę trzeba zmian, porozumienia, bo dalsze chowanie głowy w piasek niczego nie da.
Po różnych decyzjach zarządu, jak z utrzymywaniem niejednego trenera, podwyżce wynagrodzeń mimo takiej sytuacji, naprawdę nie ma co się dziwić. Niektórzy mogą się czuć jakby dawali piątaka uzależnionemu od alkoholu bliskiemu. Zawsze te pieniądze można przegrać głupią decyzją...

Szkoda, że nie ma bezpośredniego konta uruchomionego przez miasto do spłacenia długu za stadion. Być może wtedy by byli chętni aby się dołożyć. No i transparentność ile jest w ogóle tego zadłużenia i ile z tego to zobowiązania wymagalne i o ile przeterminowane. Czy w kwocie długu są kredyty czy my lecimy głównie na odsetkach ustawowych?

Ciekawi mnie jak to jest, że Widzew w 2. lidze (a także wcześniej w 3. lidze) potrafi w jeden dzień sprzedać 16 000 karnetów a Wisła grając w Ekstraklasie nie zbliży się nawet do tego wyniku. Czy tam po prostu kibice są tak stęsknieni grą o najwyższe cele, że zrozumieli, że muszą sami wspomóc klub czy o co chodzi?
Odpowiedz cytując