|
Co za wstyd.Wchodze na te wirtualne miejsca a tam ...865 osób. z 33 .000 tys.Brawo wy./
Ludzie ogarnijcie wy sie ,bo ta walka i buńczuczne zapowiedzi to widząc te cyfry to mozna sobie w rowek wsadzić.
Ale to tylko potwierdza moją teorie o naszych "kibicach",nie o wszystkich zeby nie bylo ze wrzucam do jednego worka.Wy chcecie ratować klub,a gdzie bedziecie robic fotki na fejsa jak nas z R22 wyrzucą...
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 20.07.2018 o godz. 19:12.
|