Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
JarooP
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2016
Offline
#
8339
20.07.2018, 14:49
Ale wirtualne miejsce jest także przy zakupienie biletu dla dzieciaków wiec pewnie byłoby więcej ludzi
JarooP
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JarooP
Znajdź inne posty napisane przez JarooP