bkl1988 napisał(a):

|
lukaszsz86 zmien avatar bo beda sie ciebie czepiać
|
Dlaczego? Uważam Carlitosa za bardzo dobrego piłkarza do tego grał w barwach Naszej Wisły, a że się trochę zakochał w legii no coz... życie. Gdyby był w Wiśle za czasów Cupiala to pewnie by się zakochał w Wiśle.
Poza tym od początku jak przyszedł do Nas to było wiadome że tylko po to żeby się wypromowac i fajnie że mu się to udało.