Wyświetl pojedynczy post
lukaszsz86
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: R-sko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8332
Stary 20.07.2018, 13:53
bkl1988 napisał(a):Wyświetl post
lukaszsz86 zmien avatar bo beda sie ciebie czepiać
Dlaczego? Uważam Carlitosa za bardzo dobrego piłkarza do tego grał w barwach Naszej Wisły, a że się trochę zakochał w legii no coz... życie. Gdyby był w Wiśle za czasów Cupiala to pewnie by się zakochał w Wiśle.

Poza tym od początku jak przyszedł do Nas to było wiadome że tylko po to żeby się wypromowac i fajnie że mu się to udało.
Ostatnio edytowane przez lukaszsz86 : 20.07.2018 o godz. 14:03.
Odpowiedz cytując