lukaszsz86 napisał(a):

no tak i szczególnie widać to po ostatnich wydarzeniach związanych ze stadionem. Moim zdaniem zawierane są tylko nowe ugody, które pozwalają nam na uzyskanie licencji. Jeśli masz wgląd w dokumentację mówiącą że jest inaczej i że spłacamy zadłużenie to będę mógł Cię tylko przeprosić.
nic odkrywczego, ale pytanie było inne
pozwól że sam zadecyduję jak wykorzystam swój wolny czas. Jedni jeżdżą do Turcji inni spędzają czas na forum
|
Dzieciaku, ludzie teraz zastanawiają się jak Wiśle pomóc więc znajdź sobie inną piaskownicę.
A kwestia spłaty zadłużenia wobec podmiotów zewnętrznych była tu już poruszana, poszukaj sobie.