Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8328
Stary 20.07.2018, 12:27
lukaszsz86 napisał(a):Wyświetl post
no tak i szczególnie widać to po ostatnich wydarzeniach związanych ze stadionem. Moim zdaniem zawierane są tylko nowe ugody, które pozwalają nam na uzyskanie licencji. Jeśli masz wgląd w dokumentację mówiącą że jest inaczej i że spłacamy zadłużenie to będę mógł Cię tylko przeprosić.

nic odkrywczego, ale pytanie było inne

pozwól że sam zadecyduję jak wykorzystam swój wolny czas. Jedni jeżdżą do Turcji inni spędzają czas na forum
Dzieciaku, ludzie teraz zastanawiają się jak Wiśle pomóc więc znajdź sobie inną piaskownicę.
A kwestia spłaty zadłużenia wobec podmiotów zewnętrznych była tu już poruszana, poszukaj sobie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując