!!IRIVER!! napisał(a):

|
Może przelew jeszcze nie dotarł?
|
wolfy napisał(a):

|
Stare długi są sukcesywnie spłacane (inaczej nie dostalibyśmy licencji).
|
no tak i szczególnie widać to po ostatnich wydarzeniach związanych ze stadionem. Moim zdaniem zawierane są tylko nowe ugody, które pozwalają nam na uzyskanie licencji. Jeśli masz wgląd w dokumentację mówiącą że jest inaczej i że spłacamy zadłużenie to będę mógł Cię tylko przeprosić.
Cytat:
|
Zalegamy piłkarzom ponieważ brakuje nam pieniędzy.
|
nic odkrywczego, ale pytanie było inne
Cytat:
|
Zajmij się czymś pożytecznym zamiast zaśmiecać tematy kretyńskimi żarcikami, dobrze?
|
pozwól że sam zadecyduję jak wykorzystam swój wolny czas. Jedni jeżdżą do Turcji inni spędzają czas na forum