Wyświetl pojedynczy post
lukaszsz86
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: R-sko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8327
Stary 20.07.2018, 12:11
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Może przelew jeszcze nie dotarł?
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Stare długi są sukcesywnie spłacane (inaczej nie dostalibyśmy licencji).
no tak i szczególnie widać to po ostatnich wydarzeniach związanych ze stadionem. Moim zdaniem zawierane są tylko nowe ugody, które pozwalają nam na uzyskanie licencji. Jeśli masz wgląd w dokumentację mówiącą że jest inaczej i że spłacamy zadłużenie to będę mógł Cię tylko przeprosić.


Cytat:
Zalegamy piłkarzom ponieważ brakuje nam pieniędzy.
nic odkrywczego, ale pytanie było inne

Cytat:
Zajmij się czymś pożytecznym zamiast zaśmiecać tematy kretyńskimi żarcikami, dobrze?
pozwól że sam zadecyduję jak wykorzystam swój wolny czas. Jedni jeżdżą do Turcji inni spędzają czas na forum
Odpowiedz cytując