lukaszsz86 napisał(a):

|
to jak to się dzieje że cały czas zalegamy piłkarzom pensje, a stare długi jak były tak są nadal?
|
Stare długi są sukcesywnie spłacane (inaczej nie dostalibyśmy licencji).
Zalegamy piłkarzom ponieważ brakuje nam pieniędzy.
Zajmij się czymś pożytecznym zamiast zaśmiecać tematy kretyńskimi żarcikami, dobrze?