Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8326
Stary 20.07.2018, 12:01
lukaszsz86 napisał(a):Wyświetl post
to jak to się dzieje że cały czas zalegamy piłkarzom pensje, a stare długi jak były tak są nadal?
Stare długi są sukcesywnie spłacane (inaczej nie dostalibyśmy licencji).
Zalegamy piłkarzom ponieważ brakuje nam pieniędzy.
Zajmij się czymś pożytecznym zamiast zaśmiecać tematy kretyńskimi żarcikami, dobrze?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując