|
@raindog- dla polepszenia obecnej sytuacji klubu jedna z osób powinna podać się do dymisji.
Może mi ktoś przypomnieć jakie hasło wisiało na wiadukcie? Wisła tonie, a Dukat na wakacjach czy coś podobnego i to jest teraz wizerunkowy problem klubu.
Ostatnio edytowane przez heoij : 20.07.2018 o godz. 10:17.
|