Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8323
Stary 20.07.2018, 10:14
@raindog- dla polepszenia obecnej sytuacji klubu jedna z osób powinna podać się do dymisji.

Może mi ktoś przypomnieć jakie hasło wisiało na wiadukcie? Wisła tonie, a Dukat na wakacjach czy coś podobnego i to jest teraz wizerunkowy problem klubu.
Ostatnio edytowane przez heoij : 20.07.2018 o godz. 10:17.
Odpowiedz cytując