raindog napisał(a):

Nie chodzi przecież tylko o Dukata. Masa ludzi nie przychodzi na mecze, nie wspiera klubu, bo nie wie, gdzie te pieniądze trafiają (a raczej wie). Na ten moment zarówno zarząd, jak i TS mają reputację na poziomie Lechii Gdańsk.
Dopóki właściciel się nie zmieni, będzie tak jak teraz, albo jeszcze gorzej, a klub będzie miał przyklejoną taką łatkę, jaką ma teraz.
|
Juz mam dosc .......enia o tym zastanawianiu sie gdzie idzie kasa. A ty uwazasz ze zarzad chowa ka dla siebie pod stolem? To oczywiste ze kasa idzie na bierzace oplaty typu pensje pilkarzy i splate dawnych dlugow. Gdyby tak nie bylo to oprocz nadzoru infrastrukturalnego moglibysmy miec ujemne pkt lub co gorsze brak licencji. A cos takiego jak brak zaufania do zarzadu to jest glupia wymowka zeby nie kupic biletu, karnetu czy inacze nie wesprzec klubu.