Wyświetl pojedynczy post
Don Donson
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83520
Stary 20.07.2018, 07:12
Nie no bez jaj!!
Jak czytam posty o PKO BP (spółka skarbu Państwa), który na razie jest tylko partnerem to mi się płakać chce i nie zapominajcie że za rok są wybory i PKO BP wcale nie musi być tytularnym sponsorem, bo po wyborach może być inny zarząd banku.


Wcale nie uważam, że mamy być januszowym klubem - janusze też pobluzgać umieją.
Mamy być klubem organizacyjnie transparentnym - bez tego pies z kulawą nogą nawet się nie zainteresuje Wisłą a co dopiero jakiś poważny biznes.


Niech klub zacznie prosić ludzi aby przychodzili bo my nic nie robimy tylko mówimy piszemy tutaj do siebie w tysiąc osób, żeby iść na mecz, kupić plakat etc.
Ok my to zrobimy, ale nas nie trzeba przekonywać.
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"
Odpowiedz cytując