Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83512
Stary 19.07.2018, 19:35
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Od przyszlego sezony głównym sponsorem ekstrakalsy ma byc PKO
Jezeli sprzedadza prawa do transmisji tak jak lizca czyli za ok 280-300 mln/rocznie to powinnismy miec juz tylko z tych 2 powodów dodatkowe 5-6 mln zł na rok
akurat, zeby w 3 lata wyjsc ze wszystkich dlugow, byle tylko w tym sezonie sie utrzymac...
Typowe dzielenie skóry na niedźwiedziu. Przypominam, że Wisła nie ma dożywotniego abonamentu na siedzenie w ekstraklasie...zwłaszcza z tak **ujowym składem.
Ostatnio edytowane przez rozarian : 19.07.2018 o godz. 19:39.
Odpowiedz cytując