Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83507
Stary 19.07.2018, 18:54
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Tylko dlaczego nic nie robi się w tym kierunku, żeby tę frekwencje podnieść? Bednarza już nie ma jak chciało SKWK, a ludzie z Krakowa i turyści jakoś słabo kwapią się, żeby spędzać weekendowe popołudnia czy wieczory n a stadionie z Wisłą.
Ktoś z TS przeprowadził już jakieś badania dlaczego?


Ale czemu wy myslicie ze wsztsko w kwestii frekwencjii -zarząd musi cos robic,....tak musi z batem stać na ulicach i zapedzać jak bydlo ludzi na R22.? to ma tak byc?

czy zwyczajnie sa fanatycy,kibice,pikiniki czy inni i nie moga wyjsc z tej wirtualniej klawiatury fejsbukowej zajebistosci i raz na 2 tygodnie dac za bilet 25 zł i wspomoc klub? do czego wam zarząd jest potrzebny zeby isc na mecz.?no chyba ze wymagacie ze Sarapata wam Mbape kupi zeby isc na Wisłe.I ma racje ze jakby na meczach była jakas cywylizowana frekwencja to atomsfera wokół klubu była by inna.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 19.07.2018 o godz. 19:06.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując